czwartek, 29 sierpnia 2013

Deklaracja anathemy na Franciszka Bergoglio

Dzisiaj, 2 sierpnia 2013r., Wschodni Chrześcijański Kościól obchodzi święto Świętego Proroka Eliasza. W tym dniu Bizantyjski Katolicki Patriarhat w łasce Trójcy Świętej deklaruje Boże przekleństwo – anathemę (wg. Gal.1, 8-9) na rzymskiego biskupa Franciszka Bergoglio. Powodem jest to, że nadużył autorytetu Kościoła do unieważnienia Bożych praw. Promuje niemoralne myślenie homoseksualizmu, które jest niezgodne z istotą Ewangelii i niszczy wszystkie wartości moralne.

Przez to Franciszek Bergoglio został wyłączony z Mistycznego Ciała Chrystusowego. Stanowisko w widzialnej organizacji kościelnej zajmuje już nielegalnie.


Oprócz tego ex-papież Franciszek milczeniem zatwierdził współczesne herezję, a swoimi gestami – synkretyzm z pogaństwem. Współczesne herezje zaprzeczają inspirację Pisma Świętego Bogiem, Bóstwo Chrystusa, wyjątkowość zbawczej śmierci Chrystusowej na krzyżu oraz Jego historyczne i realne zmartwychwstanie.

Homoseksualizm, który Franciszek Bergoglio promuje, jest owocem współczesnych herezji i synkretyzmu.

Każdy biskup, ksiądz i po prostu katolik powinien wewnętrznie oddzielić się od apostaty Franciszka. Nie śmie słuchać ani Franciszka, ani strukturę, którą on kieruje. Jeśli biskup albo ksiądz w Świętej Liturgii będzię wspominać jego imię, to wskazuje, że jest z odstępcą w dychownej jedności. Na takiego też pada Boże przekleństwo – anathema. Wierni muszą być posłuszni Bogu i powinni od takich zdrajców Chrystusa oddzielić się. Ich nie wolno już słuchać. Jeśli nie zrobią tego, Boża anatema – przekleństwo, pada na nich też.

Franciszek Bergoglio już wcześniej wygonił Ducha Świętego i przyjął ducha antychrysta. On nie był i nie jest widzialnym namiestnikiem Chrystusa. On jest sługą antychrysta i prowadzi oszukane dusze do wiecznego zatracenia.

+Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+Metody, OSBMr +Tymoteusz, OSBMr
Biskupi-sekretarze

http://uogcc.org.ua/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz