niedziela, 25 grudnia 2016

Franciszek Bergoglio jest nieważnym papieżem, nieważną jest jego heretycka adhortacja Amoris laetitia, nieważną jest również nominacja 17 kardynałów

Franciszek Bergoglio, SJ, jest arcyheretykiem, papieżem nieważnym i tylko honorowym Wielkim Mistrzem loży Watykańskiej oraz rzeźnikiem Kościoła Katolickiego i wartości moralnych.

Słowo Boże przez apostoła Pawła jest aktualne i dzisiaj: „Nadziwić sie nie mogę, ze od Tego, który was łaska Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieja wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelie Chrystusowa. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelie różną od tej, która wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Juz to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelie rożną od tej, która [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!”(Ga.1,6-9).

Bizantyjski Katolicki Patriarchat, który jest głosem wołającego na pustyni, przez to znowu przed wszystkimi katolikami i chrześcijanami ogłasza: W imię Trójjedynego Boga – Ojca, Syna i Ducha Świętego – ogłaszamy, że Franciszek Bergoglio jest przeklęty i wyłączony z Kościoła Katolickiego, ponieważ głosi ewangelię różną od tej, którą głosili apostołowie i Kościół Chrystusa!

W porozumieniu ze Słowem Bożym, to potwierdza i dogmatyczna konstytucja Cum ex Apostolatus Officio papieża Pawła IV. Ona wyraźnie stwierdza, że wszystko, co robi taki pseudo papież jest nieważne i niedziałające. Również jego nominacja 17 kardynałów jest nieważna! Nieważną jest jego heretycka adhortacja Amoris laetitia (AL), dlatego jest niezobowiązującą i szkodliwą dla dusz.

28.11.2016

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu 

+ Metody OSBMr + Tymoteusz OSBMr 
Biskupi-sekretarze Patriarchatu

+Samuel OSBMr
sekretarz prasowy
Kopie:

- Kurie biskupie
- Przedstawiciele polityczni krajów Europy i Ameryki
- Media
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz