poniedziałek, 26 grudnia 2016

Wezwanie do Franciszka Bergoglio zrezygnować z urzędu papieża

Bizantyjski Katolicki Patriarchat, który obecnie jest głosem wołającego na pustyni, niniejszym wzywa Franciszka Bergoglio, żeby za przykładem Benedykta XVI jak najszybciej zrezygnował ze stanowiska papieża. Według doktrynalnej bully papieża Pawła IV Cum ex Apostolatus Officio Bergoglio nigdy nie był i nie jest prawdziwym papieżem. Na nim jest anatema, wyłączenie z Kościoła, Boże przekleństwo za herezje wg Ga. 1,8-9. Franciszek to jest medium międzynarodowych elit i bankierzy, poświęconych szatanowi, którzy wspierają holocaust ludzkości do „złotego miliarda”. Patriarcha już wcześniej wzywał go do nawrócenia (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=27521). Franciszek nawrócenie odrzucił. Dlatego niech chociaż teraz, przed odejściem, w pokorze przeprosi oszukanych katolików, którym dzisiaj jest wstyd za niego, których on publicznie skompromitował i całkowicie zdyskredytował. Niech chociaż przez to zadośćuczyni za wszystkie zadane zgorszenia i jednocześnie publicznie odwoła wszystkie herezje. Wtedy będzie mógł w samotności przygotować się do śmierci, żeby uniknąć wiecznego potępienia w piekle.

Jeśli chodzi o jego wezwanie żeby do każdej parafii, każdego klasztoru i na wszystkie miejsca pielgrzymkowe zostały przyjęte muzułmanie – to jest zbrodnia przeciw Kościoła. Oprócz tego, tu chodzi o wsparcie masowej islamizacji, co jest również zbrodnią przeciw krajów Europy. Franciszek cynicznie wspiera islamizację i, mimo wszystkich krwawych owoców terrorystów islamskich, absurdalnie twierdzi, że islam nie jest związany z przemocą. Rok temu odbył się atak lotniczy na Egiptem, potem atak w Paryżu, dwa napady w Brukseli, gwałtowanie chrześcijańskich kobiet w Niemczech, rytualne zabójstwo księdza podczas modlitwy we Francji, brutalne zabójstwo zakonnic na terytorium Jemenu... W ciągu ostatnich dni dowiadujemy się, że islamiści w Syrii nie tylko spalili 6 chrześcijańskich piekarzy, ale w urządzeniach mieszających dla produkcji chleba w sadystyczny sposób zmasakrowali 250 niewinnych chrześcijańskich dzieci w wieku 5-10 lat. Dzieci mogły sobie uratować życie, gdyby wyrzekły się Jezusa Chrystusa. Jednak oni raczej dobrowolnie wybrali męczenniczą śmierć.

Franciszka ten szokujący fakt o katowaniu dzieci nie interesuje. On będzie dalej hipokrytycznie mantrował frazy o miłosierdziu do tzw. uchodźców, a faktycznie do zamaskowanych dzhihadystów. 

Bizantyjski Katolicki Patriarchat, niniejszym wzywa Franciszka Bergoglio, który nielegalnie okupuje papieski urząd, jak najszybciej zrezygnować z niego i w ten sposób już nie zwoływać przekleństwo na Kościół Katolicki.

17.11.2016

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu 

+ Metody OSBMr + Tymoteusz OSBMr 
Biskupi-sekretarze Patriarchatu

+Samuel OSBMr
sekretarz prasowy


Kopie:
- Prezydentom i urzędom państw Ameryki Północnej i Południowej oraz Europy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz